Rita Krupavičiūtė tapytas paveikslas Debesų šokis, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Debesų šokis”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x80 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Rita Krupavičiūtė 

Vaizduojamųjų menų magistrė.

Meno kūrėjo statusas nuo 2015 m.

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.

Pagrindinė kūrybos tema – žmogaus, individo ir visuomenės dialogas, matomas ir nematomas jų tarpusavio ryšys. Gamta – peizažai, gėlės, marinistika – širdžiai mielas tapybos žanras, kaip ir urbanistinis peizažas, papildantis žmonijos koncepciją kūryboje.

Gyvenimui skubant erdvėje ir laike menas priverčia žmogų sustoti, pamąstyti, atrasti kitokį save. 

Kūryboje dominuojanti plati sodrių spalvų gama, optimistinė nuotaika, gamtos, urbanistiniuose ir figūrų motyvuose atsiskleidžia gilesnė gyvenimo filosofija. Figūrų gestuose perteikiama vidinė jų būsena.

Ekspresyvus, energingas kūrybos braižas bei futuristinės gyvenimo tempo idėjos suteikia paveikslams išskirtinumo ir atkreipia žiūrovo dėmesį. Paveikslas yra daugiau nei interjero detalė ar dekoracija. Tai sustabdytas ir įamžintas gyvenimo momentas. 

Aliejiniai ir akrilo dažai, akvarelė, piešiniai tušu, anglimi, grafitu, pastele, lino raižiniai – toks kūrybinis amplua šiuo metu. 

Parodos: Lietuvoje, Lenkijoje, Belgijoje, Norvegijoje, darbai iškeliavo į Kiprą, Švediją, Airiją. Pastaruoju metu kūrybos darbai eksponuojama Londone.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą