Dalius Virbickas tapytas paveikslas VI forto orginalus įėjimas, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„VI forto orginalus įėjimas”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 30x24 cm
Autorius atsiriboja nuo politinių motyvų susijusių su šiuo forto statinio atsiradimu. Paveikslas tai laisva ir kūrybinga dailininko interpretacija. VI forto...

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menas – tai tik viena žmogaus veiklos forma. (A. Morua)

"Nuo vaikystės mėgstu piešti. Pirmame savo gyvenimo etape aš piešdavau pieštuku – mano sukurti vaikiškai komiksai buvo išspausdinti laikraštyje ir susilaukė daug dėmesio, taip pat už tai gavau pirmąjį apdovanojimą - tuomet man buvo tik dvylika metų.

Vėliau atradau įdomų ir kupiną žavesio spalvų pasaulį. Menas man saviraiška, kuri padeda perduoti kitiems savo mintis, troškimus. Visada noriu, kad mano paveikslai suteiktų džiaugsmą, o ne liūdesį. Naudoju akrilo dažus, mėgstu išbandyti naujoves – eksperimentuoti" - apie savo darbus pasakoja D. Virbickas.

Dailininko paveikslai jau rado naujus šeimininkus daugelyje pasaulio šalių.

Dalius nori, kad jo kūriniai atliktų savo paskirtį – džiugintų žiūrovą, suteiktų jam geras emocijas.

"Esu kvalifikuotas istorikas, žinau, kad gyvenime, kuris yra labai permainingas, išlieka tik tai, kas yra tikra – žmogiškumas, gerumas, draugiškumas" - dalinasi mintimis tapytojas.

Autorius atsiriboja nuo politinių motyvų susijusių su šiuo forto statinio atsiradimu. Paveikslas tai laisva ir kūrybinga dailininko interpretacija. VI forto statinio pavaizdavimu nesiekiama kvestijonuoti politinių motyvų kodėl statinys stovi Lietuvos valstybės teritorijoje, reikšti ideologinių prisirišimų arba atspindėti istorinio tvirtovės naratyvo ir autentikos.

VI fortas pastatytas 1889 metais: taigi iš viso 130 metų šiemet jau. Per istoriją įvyko daug dalykų ir kaikurie jų tamsūs, kraupūs ir netgi - šiurpinantys... ne abejotinai būta ir gerų dalykų.

Visgi statinys yra unikalus savo istorine ir architektūrine prasmėmis, todėl jo išsaugojimas ateities kartoms toks svarbus. Šiemet planuojama VI fortą atverti lankytojams - jame veiks technikos muziejus.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis24
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą