Atgaiva Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Atgaiva”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x40 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Ilgą laiką buvau atitrūkusi nuo kūrybinio darbo, bet niekaip to padaryti negalėjau savo mintyse. Labai vertinu meną ir žmonių meninę išraišką. Visada tenka susidurti su spalvų deriniais tiek darbe, tiek buityje, tiek gamtoje.

Šiuo metu, išpildžiau savo svajonę galėdama kurti ir tapyti, ir taip išreikšti savo svajonę drobėje. Savo namų sienas, pirmoje eilėje, išpuošiau paveikslais. Man labai svarbu dvelkianti šiluma iš paveikslų, o taip pat, kad jie puoštų interjerą. Nes tai, visų pirma, labai svarbus puošybos elementas.

Mane žavi tiek energingos spalvos, tiek ramios švelnios spalvos. Vengiu liūdnų ir niūrių temų, kad neužgožtų mūsų liūdesys, dvelkiantis iš paveikslų.

Mėgstu tapydama eiti koja kojon su mada. Su nauja interjero mados tematika.
Ir esu labai laiminga galėdama tai daryti.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą