Darius Rakauskas tapytas paveikslas Ugionių Šv Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ugionių Šv Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia”

Technika: aliejus, drobė, 2015
Dydis: 80x60 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimiau ir gyvenu Kaune, Žaliakalnyje prie turgaus, priešais sentikių cerkvę. Per šventes ši cerkvė skambina varpais senovines melodijas. Man patinka tie varpai ir sentikiai. Moterys ateina apsigobusios didelėm gėlėtom skarom. Vyrai barzdoti, seniau dar su auliniais batais ir būtinai su kepurėm. Be kepurės tai tik paskutinis girtuoklis ar valkata gali žmonėse rodytis. Gerbiu sentikius už tai, kad jie ąžuolų nepjauna. Kaimynai lietuviai visus ąžuolus, o ir šiaip vešlesnius medžius savo kiemuose išpjovė, o sentikiai – ne. Pas juos auga. Jų „batiuška“ mano tėvui sakė, jog labai didelė nuodėmė yra tokį medį nupjauti.

Kai kalbu apie Žaliakalnį dar privalau paminėti savo kaimynus, supančius mano būstą nuosavų namų kvartale. Tai dėdė Kęstas, Lozoraičiai (Stasio Lozoraičio, bolotiravusio į Lietuvos prezidentus giminės) ir Liudmila.

Dėdė Kęstas buvo labai gabus televizorių meistras, bet prasigėrė ir vieną žiemos naktį užkūrė tokį gaisrą, kad sulėkė daugybė gaisrinių ir, išsiurbę iš hidrantų visą vandenį supylė jį ant degančio namo aukšto.

Kaimynė Liudmila yra labai didelė mistikė. Mistikės taip pat yra ir vienuolės. Jos nuo tarybinių laikų laikosi vienuolyne, kuris buvo įrengtas (dabar A.t.A.) vyskupo Stankevičiaus name. Tada tai buvo slaptas vienuolynas, o dabar - ne. Taigi kartą jos sumanė nupjauti didelį gražų ir seną beržą, kuris, esą, alina jų daržą išgerdamas visą ridikų vandenį, o vėliau, rudenį per daug gausiai mėto lapus. Į tą beržą pastoviai įsiropšdavo koks jaunas katinas, ir kaimynai kopėčiomis lipdavo jo iškelti. Taigi beržą prireikė būtinai nupjauti, bet apželdinimo trestas neleido, nes tai didelis ir gražus medis. Tada, po kelių mėnesių, prieš audrą atlėkė kamuolinis žaibas ir smogė į beržą. Beržas skilo. Atvažiavo apželinimo trestas ir beržą nupjovė.

Tokioje aplinkoje, būdamas penkerių ir nutariau tapti dailininku. Gal būt dar dėl to, kad mano vienmetis pusbrolis nupiešė apsnigtas egles ir jį visi labai gyrė. Dar mūsų namuose buvo dailės albumų, o mūsų šeima laikas nuo laiko eidavo į Žilinsko ir M. K. Čiurlionio muziejus.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2015
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą