Dmitrij Zuj

Pristato
Dmitrij Zuj tapytas paveikslas Vilniaus spalvos 3, Paveikslai su Vilniaus vaizdais (Vilnius) , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vilniaus spalvos 3”

Technika: Akvarelė
Dydis: 47x57 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimiau ir užaugau Vilniuje, dailininko šeimoje. Nors menas ir kūryba supa mane nuo vaikystės, pats to kelio nesirinkau. Ilgą laiką dirbau reklamos srityje – vizualinio miestų apipavidalinimo srityje, kūriau prekių ženklus, domėjausi interjero ir landšafto dizainu. Tačiau tapyba visuomet lydėjo kaip pomėgis. 

Pirmoji technika, kurią išbandžiau – pastelė. Vėliau dėmesį patraukė akvarelė ir ji liko pagrindine technika, kurią naudoju. Nuolat domiuosi šios technikos panaudojimo naujovėmis, toliau savarankiškai mokausi iš savo draugų, užsienio akvarelės meistrų. 

Daug keliauju po Lietuvą ir užsienį. Žaviuosi matytų miestų ir vietovių vaizdais, o patirti įspūdžiai patenka ant popieriaus lapų.

Didžiuojuosi, kad mano darbų yra įsigiję privatūs kolekcininkai iš Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos ir kt.

Džiaugsiuosi, jeigu mano kūrinys ras vietą Jūsų namų interjere.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis57
Paveikslo plotis47
Detalesnė technikaAkvarelė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą