Kristina Šoblinskytė tapytas paveikslas Kritęs angelas, Angelų kolekcija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kritęs angelas”

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 70x90 cm

465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 117,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Aš esu tapytoja Kristina,

Menas mano gyvenime atsirado nuo ankstyvos vaikystės. Pieštuku išmarginusi namų sienas, supratau, kad tai daugiau, nei linksmi piešinėliai. Tą akimirką atsivėrė durys į kažką naujo. Už tų durų slypi kūrybinis pasaulis, kurį išreikšti man padeda tapyba.

Kiek įmanoma, stengiuosi puoselėti savo gebėjimus. Manau, kad kūrybingumas yra dovana, kuria reikia dalintis. Nors, geriausio dar nesukūriau, kasdien tobulėju. Savo paveikslams skiriu ypatingą dėmesį. Nesustoju tol, kol paveikslas atgyja. Tai svarbiausias mano kūrybos principas.

Manau, kad tik menas šio pasaulio pilkume praskaidrina žmonių gyvenimus, suteikia vilties. Kartais jaučiu, kad tai vienintelis dalykas, kuris laiko šį chaotišką pasaulį vienoje sferoje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis90
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaMišri technika - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą