Gražina Luckutė-Bukienė tapytas paveikslas Pieva, Pastelė , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pieva”

Technika: Pastelė
Dydis: 90x74 cm

431,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 108,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Pati Gražina Luckutė sako, kad nenumaldomas noras kurti palaipsniui atvėrė spalvų kalbą, o pastelės šiluma padeda improvizuoti ir atskleisti jausmus : "Svarbu, kad mano darbai reikalingi žmonėm, kad suteikia džiaugsmą, ramybę, šilumą ir jaukumą savo gerbėjams. O jų turiu tikrai labai daug, nes esu surengusi šimtą dvi persobalines parodas - bendrų neskaičiuoju. Nors kuriu nuo vaikystės, darbus pradėjau registruoti 1990 metais - dabar yra šiek tiek virš tūkstančio" - sako dailininkė.

Meninkės darbų yra įsigiję ne tik Lietuvos, bet ir Anglijos, JAV, Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos dailės mėgėjai.

Naujovėms visada atvira Gražina sako: "Labai smagu, kad dar randu ką nors naujo, ko dar nežinojau, nemokėjau ir galiu išbandyti. Bandau... Bandysiu... Ban-dy-siu... "

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis74
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaPastelė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą