Natiurmortas su arbūzu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Natiurmortas su arbūzu”

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 60x80 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Svajonę tapyti, piešti turėjau visada, kiek save prisimenu. Bet dėl nepasitikėjimo savimi, laiko stokos šią svajonę buvau taip giliai nukišusi į pasąmonę, kad daugelį metų net buvau ją pamiršusi. Labiau rūpėjo studijos, šeima, vaikai, darbas, buitis.


Nors niekad neėmiau teptuko į rankas, buvau visada "šalia meno". Taip jau lėmė gyvenimas, kad mano šeimos ir giminės beveik visos moterys šalia kasdienių darbų visada darė kažką gražaus - audė, mezgė, siūvinėjo. Buvo profesionalios tautodailininkės. Todėl ir man nesvetimi yra visi šie rankdarbiai. Užaugau tarp kalnų siūlų, raštų, audimo staklių, dažų ir spalvų. Tai buvo mano kasdienybė. 

Tapyti pradėjau neseniai ir ta pradžia buvo tikrai nedrąsi. Kad sumažinti nepasitikėjimą savimi, kad nereikėtų išradinėti dviračio, pirmiausiai, nutariau pasimokyti Kauno A. Martinaičio dailės mokykloje. Pradžiamokslis užtrūko ketverius metus. Praleisti metai tarp Lietuvoje žinomų dailininkų man įrodė, kad aš ne tik galiu tapyti, bet ir tai, kad šis užsiėmimas man teikia laimę ir begalinį malonumą, kad tapyba nėra trumpalaikis susižavėjimas.
Baigusi mokslus dailės mokykloje, toliau gilinuosi į tapybos subtilybes, bandau išsiaiškinti meno paslaptis VDA KF. Dalyvauju pleneruose, parodose.

Tapybos darbuose galima pamatyti kas mane supa, kuo aš gyvenu, kas džiugina.

Ypač smagu tapyti gamtoje. Tik čia galiu matyti natūralių spalvų subtilumą, netikėtus spalvų derinius.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaAliejus - kartonas

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą