Vaisių tortas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vaisių tortas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x50 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Ieva Bartuškaitė gyvena ir mokosi Kaune. Baigusi Kauno dailės gimnaziją, šiuo metu studijuoja Vilniaus dailės akademijoje tapybą. Jaunas autorės amžius anaiptol nesutrukdė susilaukti pripažinimo, jos darbai buvo publikuoti italų "Neo" žurnale, o socialinėje medijoje ji yra stebima įspūdingo kiekio "sekėjų" ir fanų. Tapytoja yra žaisminga ir drąsi su spalvomis, naudodamasi jomis siekiant perteikti savo energiją ir emocijas. Darbai neapsiriboja asmenine saviraiška, jais visada yra siekiama atskleisti jaunosios "Z kartos" išgyvenimus ar sunkumus. Kūryba jai padeda išreikšti savo įvairiaspalvį ir unikalų vidinį pasaulį, kurį dažnai yra sunku apibūdinti žodžiais, tačiau kuriuo tikrai yra verta pasidalinti su kitais.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą