Tavo Vynuogės Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Tavo Vynuogės”

Technika: Akrilas ant drobės - kartono
Dydis: 18x24 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Esu Augustė Santockytė, tapytoja - architektė, gimusi gražiame miestelyje Kretingoje. Piešimas, tapyba, meniniai, kūrybiniai užsiemimai mane lydi nuo pat mažumės. Menas, kūryba buvę tik pomėgiais pamažu peraugo į norą tapti profesionalia menininke.

2018 metais baigiau Vilniaus Dailės Akademiją, įgijau architektūros bakalaurą. Tačiau tapyba - mano pašaukimas bei kasdienybė. Studijavau architektūrą, nes tikiu, kad visos meno sritys yra susijusios.Taip pat kaip ir architektūra su tapyba. Architektūros studijos praplėtė mano kaip jaunos kūrėjos akiratį, išmokė su atsakomybe žiūrėti į meną, kūrybą. Nuo pirmos klasės mokiausi pas įvairius Lietuvos dailininkus, architektus privačiose studijose. Kiekvieno iš jų indėlis į mano, kaip augančios kūrėjos asmenybę buvo neįkainojamas. Kūryba, raiška visada buvo svarbi mano gyvenimo dalis.

Mane visauomet žavėjo realistiniai paveikslai. Tačiau realybė persipina su moksline fantastika, fantazijos elementais, siurrealizmu, simbolizmu. Kūryboje "žvelgiu" į savo pačios jausmus, patirtis. Kaip jaučiuosi tuo metu tą tapau. Kūrinius, tapybos darbus yra įsigiję užsienio kolekcionieriai.

Rengiamos grupinės, personalinės parodos Lietuvoje bei užsienyje:

Personalinė tapybos paroda "Špitolėje" 2013 m. (Kretinga);

Respublikinė paroda - olimpiada, konkursas "Mažosios Lietuvos kultūrinis palikimas"2014 m.(Nida);

Grupės autorių paroda "Klaipėdos architektūra 2016" KKKC Parodų rūmuose. Dalyvavimas parodoje ir konkurse. 1 vieta Laskao rengiamame stipendijos konkurse. 2017 m.(Klaipėda);

Grupės autorių architektūrinių modelių fotografijų paroda "Kavos architektuose" 2017 m. (Klaipėda);

Klaipėdos architektūros studentų kursinių projektų paroda Klaipėdos miesto savivaldybėje 2017 m.(Klaipėda);

Parodų salėje "Titanikas" Gautas diplomas grupės autorių tarptautiniame Algimanto Švėgždos konkurse - parodoje "Piešinys 2017" 2017 m. (Vilnius);

Grupės autorių paroda "Klaipėdos architektūra 2017" KKKC Parodų rūmuose. 2018 m.(Klaipėda);

Grupės autorių (VDA studentų) paroda "Meno Menės" 2018 m.( Jurbarko rajonas. Panemunės pilis).

2008 - 2018 metais, nacionalinės, tarptautinės reikšmės tapybos parodos, konkursuosai (Ignalina (Lietuva), Kijevas (Ukraina), Klaipėda (Lietuva), Kretinga (Lietuva), Vilnius (Lietuva) ir kt.)

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis24
Paveikslo plotis18
Detalesnė technikaAkrilas ant drobės - kartono
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą