Rūta Sabalaitė-Jyde tapytas paveikslas Miegančioji gražuolė, Moters grožis , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Miegančioji gražuolė”

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 60x70 cm

735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 184,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano vardas Rūta Sabalaitė-Jyde, piešiu, tapau nuo ankstyvos vaikystės, baigiau sustiprintą meno profilio klasę molykloje, bet profesinis kelias pasuko visai kitur - į mediciną, nors menas kaip hobis buvo kartu visą laiką. Po ilgokos pertraukos, keliaujant po svečius kraštus, atsirado laiko ir galimybių vėl rimčiau paimti teptuką į rankas, išbandyti naujas technikas, tobulėti. Tapyba man - džiaugsmas, atradimai, sielos atgaiva ir iššūkiai. Paveikslų temos labai įvairios: žmonių portretai, gyvenimiški momentai, gyvūnai, natiurmortai ir kai kada abstrakcijos. Paveikslai pasižymi ryškiomis spalvomis, optimizmu, dalele humoro. Pagrindinė technika- aliejus arba akrilas ant drobės, tapyta mastichinu. Darbai yra dalyvavę keliose parodose Maskvoje ir Švedijoje, Ukrainoje. Nemaža jų dalis yra privačiose kolekcijose Lietuvoje ir kitose šalyse, tarp jų JAV, Rusijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaMišri technika - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą