Freedom Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Freedom”

Technika: Mišri technika, popierius
Dydis: 29.7x42 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu Gintarė Kunčiūnaitė, gimiau 1994 rugsėjo 3 dieną, Kėdainiuose. Šiuo metu gyvenu Airijoje. 
Nesu mėgėja labai viešinti savęs, nes mano manymu esmė yra ne kaip tu atrodai ir ne kiek
Nesu mėgėja labai viešinti savęs, nes mano manymu esmė yra ne kaip tu atrodai ir ne kiek brangių daiktų turi, o svarbiausia yra tavo mąstymas, visko suvokimas ir tavo realūs darbai, elgesys.

Nuo vaikystės piešiau neįprastai gerai, ne pagal amžių, bet didelės traukos menui nejaučiau. Nesimokiau “Dailės mokykloje” ir neturėjau nieko bendro su menu.

Nuo šešiolikos metų, apie 7 metus buvau labai prisilietusi prie fotografavimo (žmonių, krepšinio varžybų, gimtadienių, krikštynų, vestuvių, gamtos). Viską išmokau pati iš knygų.

Dvyliktoje klasėje (2011 pavasarį), pirmą kartą nutapiau paveikslą ant drobės, kuris buvo mano labai sėkmingas baigiamojo egzamino darbas.

Studijavau interjero dizainą “Vilniaus dizaino kolegijoje”. Vėliau baigiau ir gavau interjero dizaino sertifikatą “7 jausmai” kursuose.

Apie 2016 metais mane aplankė labai stiprus noras piešti. Nuo to laiko ir pajaučiau neapsakomą trauką menui. 
Pradėjau lavinti ranką, tobulėti, domėtis ir bandyti įvairias piešimo technikas ant skirtingų paviršių, taip pat ir skirtingas temas. Niekas manęs to nemokė, o pati domiuosi ir bandau iki šios dienos išspausti iš savęs tiek kiek galiu daugiausiai. Tokiu būdu po truputį tobulėju.

Mėgstu kiekvieną kartą sukurti vis ką nors įvairesnio. Padarau dviejų ar kelių panašios temos piešinių/paveikslų seriją, bet nepatinka kurti vieną į kitą labai panašius kūrinius, vis tiek jie būna kitokie, tik tema ta pati. Taip pat mėgstu iškelti sau iššūkius - sumąstau ką nors tokio, ko anksčiau nebuvau piešusi, nebandžiusi kokios nors technikos, tuomet tiesiog imu ir pradedu kurti, o galutinis rezultatas dažnai nustebina ir mane pačią.

Nors darbai dažnai būna įvairūs, tačiau galima pamatyti, kad juose vyrauja gamtos motyvai, kūnai, veidai ir, kad jie yra pakankamai detalūs ir konkretūs.

Dažnai norisi pavaizduoti dailiausias kūno linijas, moteriškumą, veido emocijas, kartais moterišką mistiškumą, magiją, paslaptingumą. Kartu įmaišau gamtos motyvus, nes moteris ir gamta yra du neatskiriami reiškiniai. Taip pat ir dėl to, nes be galo mėgstu gamtą ir viską kas yra natūralu.

Taip pat kartais sukuriu ir skaitmeninius piešinius; kuriu tatuiruočių eskizus pagal užsakymus; kartais tenka prisiliesti ir prie produkto fotografijos ir grafinio dizaino (sukurti logotipą, vizitinę, kuponą ir pan.)

Mano darbų yra užsisakę iš Lietuvos, Airijos, Portugalijos, Anglijos.

Galiu pasakyti, kad beveik viską, ką sugebu sukurti šiandien – išmokau pati, per netrumpą laiko tarpą ir didelį norą domėtis tuo ką darau.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis42
Paveikslo plotis29.7
Detalesnė technikaMišri technika, popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą