Nadia Petraitienė tapytas paveikslas Portretas, Moters grožis , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Portretas”

Technika: Pastelė - popierius
Dydis: 36x31 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Viską aplink save suvokiu kaip meno kūrinį, grožis verčia skambėti mano sielos stygas, spalvos ir formos manę tiesiog užburia!

Jau vaikystėje eidavau piešti pas kaimynų mergaitę: tarybiniais laikais ji turėjo neįsivaizduojamą spalvotų pieštukų skaičių- vos ne 100, kuriuos jai atvežė iš užsienio. Nuo seno neatsispiriu ryškioms spalvoms, tikrai sunku save tramdyti.
Turiu tam tikrą praeitį, tam tikrą išsilavinimą, bet kaip žinote, labiausiai moko gyvenimas. Daug metų gyvenau Italijoje ir įgavau įdomios patirties, praplėčiau akiratį. Buvo visko: parodos - kolektyvinės ir personalinės, konkursai. Bet kam tai įdomu? Labiausiai norėčiau kad už mane kalbėtų mano paveikslai.
Pristatau Jums paskutinę interjerinių paveikslų seriją "Home decor". Juose nėra gylių filosofinių ieškojimų, tiesiog gamtos grožis, toks kokį aš matau ir jaučiu. Labai tikiuosi kad šie darbai primins Jums pievas ir gėlynus, sugrąžins mintimis į gamtą.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis31
Paveikslo plotis36
Detalesnė technikaPastelė - popierius
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą