Koketės Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Koketės”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 59x59 cm
Įrėminta

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!


Su dailininkės Genutės Burbaitės kūryba jau spėjo susipažinti ne tik Lietuva, bet ir JAV, Rusija, Norvegija, kur buvo surengtos jos parodos.

Kartą pamačius dailininkės darbus neįmanoma nepamėgti jų moteriškumo, šilumos, švelnių, juose sustingusių būtybių ir kažko neapčiuopiamo, besislepiančio po minkštais potėpiais. Dar viena neatskiriama G. Burbaitės kūrinių dalis - šiltų atspalvių paletė.
Dėl šių priežasčių paveikslai pritinka labai įvairiuose interjeruose.

Autorė Mokėsi S. Konarskio vakarinėje dailės mokykloje. Studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Dailes pedagogikos katedroje. Profesoriai J. Gudmonas, V. Kaušinis, Docentė G. Jacėnaitė, Docentai Giedrius Kazimierienas ir V. Norkus, Vyr. asistentas V. Binkis. Privačiai mokėsi meno subtilybių pas skulptore - Ireną Miškinytę, Vytautą Pečiukonį. Dalyvavo parodose Lietuvoje, Norvegijoje, JAV.

Įrėminta

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis59
Paveikslo plotis59
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą