Sigita Paulauskienė tapytas paveikslas Kaukė, Miniatiūros - Maži darbai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kaukė”

Technika: Aliejus - drobė - kartonas
Dydis: 23x23 cm
Paveikslo dydis 10x10cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!


Esu Sigita Paulauskienė. Gimiau ir užaugau Kaune. 

Nuo pat vaikystė pajutau polinkį menui, tad mama nuvedė mane į tuometinę Komjaunimo vidurinę mokyklą. Ją ir baigiau, sustiprinto meno klasėje. Toliau sekė mokslai Stepo Žuko taikomosios dailės technikume.

Kūrybinį kelią pradėjau nuo papuošalų gamybos ir tuo užsiimu jau 17- ką metų. Man visada patiko spalvos ir jų sąskambiai. Dažnai įkvėpimo semiuosi stebėdama gamtą, jos subtilų grožį, formų ir spalvų įvairovę, šviesą ir šešėlį. Mane žavi tiek darni gamtos visuma, tiek ir mažiausios bei smulkiausios jos dalelės. Kartais negaliu atplėšti akių nuo nuostabaus peizažo, kartais negaliu atsigrožėti gėlės žiedlapiu ar lietaus lašeliu...

Stebint visas tas grožybes, man vis dažniau kildavo mintis pažaisti su spalvomis drobėje. Karantino pradžia ir priverstinis užsidarymas namuose, man pasirodė tinkamas momentas ilgai puoselėtam norui išbandyti. Pabandžiau ir manau, kad jau niekada nebesustosiu. Tapydama jaučiuosi dalyvaudama stebukle, meno terapijoje,  kai tuščioje drobėje, iš dažų ir nuotaikos gimsta piešinys.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis23
Paveikslo plotis23
Detalesnė technikaAliejus - drobė - kartonas
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą