Mėnulis Žuvyse Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Mėnulis Žuvyse”

Technika: Akvarelė, tušas, aukso folija - popierius
Dydis: 21x29.7 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu Kamilė Stanevičiūtė - stiklo menininkė, juvelyrė ir akvarelistė, savo kūrybos darbus pristatanti "Mili.sekundės" slapyvardžiu. Lietuvos dailininkų sąjungos narė ir autorė, turinti Kultūros ministerijos patvirtintą meno kūrėjo statusą.


Šiuo metu mano pagrindinis kūrybos ciklas buvo įkvėptas Mėnulio ir jo judėjimo, dangaus skliaute matomais žvaigždynais. Ciklas "Mėnulio Moterys" - personifikuoti astrologiniai portretai, kiekvieno žvaigždyno unikalūs bruožai mėnulio įtakoje. Pats mėnulis simbolizuoja norą pasinerti į pasąmonę, atsigręžti į praeitį ir atsiduoti giluminiams jausmams, neracionaliai žmogaus prigimčiai.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis29.7
Paveikslo plotis21
Detalesnė technikaAkvarelė, tušas, aukso folija - popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą