Juodoji skylė 2 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Juodoji skylė 2”

Technika: Ofortas - akvatinta
Dydis: 25x17 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kai kuriu ofortus, jaučiuosi tarsi būčiau kitame pasaulyje, kuris atspindi šį. Galbūt tai dėl veidrodinio efekto, dėl kurio kiekviena linija ir tonas atsispaudžia priešingoje pusėje, galbūt dėl komplikuoto cheminio proceso ir netikėto galutinio rezultato, o galbūt dėl rizikos ir magijos persipynimo. 

Darbas su metalo plokštėmis tarsi duoda man leidimą iškraipyti realybę, pridėti pasakos prieskonių, papasakoti istoriją, kuri slypi už to stebuklingo veidrodžio. O visas kūrybinis procesas ugdo kantrybę, kiekvieną kartą primena, kad ir kaip viską planuotume ir kontroliuotume, tikrai ne viskas mūsų rankose, visada lieka erdvės atsitiktinumams. O aš mokausi priimti ir džiaugtis jais. Mėgstu sakyti, kad kūryba mane moko gyventi. Tai būsena kur galiu pabėgti pasisemti išminties, pasislėpti, ar tiesiog atsigauti.

Baigiau Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, grafikos specialybę. Po to studijavau iliustraciją, įgyjau menų bakalauro laipsnį Edinburgo universitete, taip pat su mainų programa studijavau Šveicarijoje. 

Nemažai grafikos darbų iškeliavę po Europą, Ameriką ir Aziją.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis17
Paveikslo plotis25
Detalesnė technikaOfortas - akvatinta
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą