Pristato
tapytas paveikslas Susiliejimai, Miegamajam , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Susiliejimai”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 18x24 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Šios menininkės kūrybos varomoji jėga - personažas Moteris-vyšnia. Ji gimė bandant atrasti moteriškąją esmę. Ji vartotojiškoje visuomenėje transformuojasi į ,,valgomą" personažą - vyšnią. Čia nėra individualybės - tai visos moterys vienoje. Paveiksluose vaizduojama būtybė keliauja savo minčių koridoriais. Atverdama neegzistuojančias duris, už kurių slypi skirtingos erdvės, sukelia kiekviename iš mūsų užslėptą sprogimą. Autorė teigia: ,,Nemiegok realybėje, jei sapne pabusti nori".

Theresa Van Cherry (Gintutė Teresė Juciūtė) Klaipėdos Universitete įgijo Dailininkės specialybę. Studijų metais, pagal erasmus programą mokėsi Banska Bystrica Menų Akademijoje. Dalyvauja grupinėse parodose, jos darbų yra įsigyję privatūs asmenys iš įvairių šalių. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Kaune.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis24
Paveikslo plotis18
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą