Alvydas Bulaka tapytas paveikslas Pasivaikščiojimas, Meno kolekcionieriams , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pasivaikščiojimas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x80 cm
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

1 404,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 351,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Iš tapytojo Alvydo Bulakos kūrybinių dirbtuvių „Skelbimų lentos“: „Meno esmės kelias: širdis – siela – protas“, „Nėra žmonių, yra tik idėjos“, „Mylėk Lietuvą neiškreiptu būdu“, „Žmogus, kol gyvas, yra švelnus ir silpnas, o numiręs jis kietas ir tvirtas“, „Niekas tavęs geriau neužjaus už tave patį“...

Vieni sakinukai užrašyti begurkšnojant stiprią žaliąją arbatą, diskutuojant su bičiuliais, kiti sugalvoti dirbant arba parinkti įdėmaus skaitytojo, pajutusio bendrumą su kai kuriais Lietuvos ir pasaulio mąstytojais, rašytojais, dailininkais. Nors citatos, suprantama, tėra žaisminga pro forma. Apie dešimt metų gyvenęs Vokietijoje (kuris menininkas sakė: „Berlynas – pasaulio klynas“?), šiuo metu migruojantis tarp nykiai griūvančių Šančių kareivinių ir menais persisotinusio Paryžiaus, A. Bulaka neatsižada hipiškos jaunystės klajonių, jam artima bet kokių griežtesnių suvaržymų vengianti laisvės dvasia. Bent jau kol dailininkas nepaima į rankas teptuko... „Kai paveikslo tema susikoncentruoja galvoje, – sako tapytojas, – ji iš karto virsta vaizdais. Tada darbas virte verda, kunkuliuoja, prasideda sudėtingas, poetiškai jausmingas kūrybos procesas“.

Ir taip daugiau nei dvidešimt penkeri metai – nuo pirmosios parodos po studijų Vilniaus dailės institute.

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą