Jūratė Stauskaitė tapytas paveikslas Iš ciklo \\"Šokis\\" 1, Meno kolekcionieriams , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Iš ciklo "Šokis" 1”

Technika: šilkografija, popierius, 1986
Dydis: 29.7x42 cm
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dirba grafikos, akvarelės, tapybos, scenografijos, knygų iliustravimo srityje, rašo straipsnius ir esė,  bendradarbiauja radijuje ir televizijoje. Vienos svarbiausių jos veiklų – pirmosios privačios dailės mokyklos įkūrimas (1991 m.), pedagoginė veikla, ir savita kūrybinė raiška, priskiriama vieniems ryškiausių 8-9-ojo dešimtmečio meno reiškiniams. 

Surengė apie 70 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje (Norvegijoje, Čekijos respublikoje, Belgijoje, Graikijoje, Kanadoje, Vokietijoje, JAV, Rusijoje ir kt.). Dalyvavo tarptautinėse grafikos parodose (Tarptautinė grafikos paroda Toronte (Kanada), Tarptautinė grafikos trienalė Frechene (Vokietija), Krokuvoje (Lenkija), Fridrikstade (Norvegija) ir kt. 

Muziejai, įsigiję jos darbų: Nacionalinis dailės muziejus (Vilnius, Lietuva); M. K. Čiurlionio dailės muziejus (Kaunas), Modernaus meno centras (MMC, Vilnius, Lietuva) Modernaus meno muziejus(Ludwiks Museum, Koln, Vokietija), Nacionalinė galerija Prahoje (Čekijos respublika), Modernaus meno muziejus Naujajame Orleane (JAV), Viešoji biblioteka Niujorke (USA).

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis42
Paveikslo plotis29.7
Detalesnė technikašilkografija, popierius, 1986
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą