Šešios dienos pasauliui sukurti Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Šešios dienos pasauliui sukurti”

Technika: aliejus, drobė 2017
Dydis: 120x100 cm
Iš griežtų, logiškų struktūrų gimsta gamta, besiskleidžianti, švytinti, nauja, laukinė. Nesvarbu kokios griežtos bebūtų formos, gamta vyrauja.  6 (kaip...

3 000,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 750,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


1928 metai. Laivas pasiekė Buenos Aires. Pirmuosius žingsnius svetimoje žemėje žengė du broliai lietuviai, Žardalevičiai - Karpičiai, patikėję savo viltimi, kad geriau bus čia.

Lietuvą pasiekė tik žinios, kad vienas iš jų žuvo.

Po beveik devyniasdešimties metų, pirmuosius žingsnius Lietuvos žemėje žengia Alejandro, Žardalevičiaus - Karpičiaus anūkas. To, apie kurį nebuvo jokių žinių. Daug girdėjęs, pažadėjęs močiutei surasti tą Žemę, Alejandro pagaliau pasiekė senelių gimtinę. Žardalevičius - kodas padėjęs pasiekti vieniems kitus.

Nieko nežinodami vienas apie kitą, augę skirtinguose kraštuose, klausę vienodą muziką, skaitę skirtingomis kalbomis, gyvenę panašiomis idėjomis, dukras pavadinę beveik vienodais vardais - Saulenė ir Selene, pasirinkę skirtingus profesinius kelius dabar kuria kartu. Konstantinas Žardalevičius ir Alejandro Karpich Zhardalevich sujungė kūrybines jėgas ir pristato bendrą projektą.

Menotyrininkė Saulenė Žardalevičiūtė

Iš griežtų, logiškų struktūrų gimsta gamta, besiskleidžianti, švytinti, nauja, laukinė. Nesvarbu kokios griežtos bebūtų formos, gamta vyrauja.  

6 (kaip danguje, taip ir ant žemės...) simbolizuoja gimimą. Tai kova tarp formalios, logiškos struktūros ir gamtai būdingo natūralumo, netikėtumo.

Dieviška logika galiausiai pasitelkia gamtos nenuspėjamumą, žydėjimo žavesį  ir perauga į harmoningą kūrinį.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis120
Detalesnė technikaaliejus, drobė 2017
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą