Laura Ramanauskaitė tapytas paveikslas Four Friends, NSFW kategorija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Four Friends”

Technika: Aliejus ant drobės
Dydis: 120x120 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
GERA KAINA

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

Menininkė Laura Ramanauskaitė, dailės bakalauro laipsnį įgijusį Kembridžo meno mokykloje (Anglia Ruskin universitete, Didžiojoje Britanijoje), kūryboje labiausiai domisi nuogu žmogaus kūnu, kaip jaučiančiu, patiriančiu ir trokštančiu (sexual desire) mechanizmu.

Subtiliai abstrahuodama vaizduojamąjį objektą iki ženklo ar spalvos lauko menininkė trina ribas tarp vizualaus meno ir pornografijos.

L. Ramanauskaitės didelio formato, ryškiaspalvės drobės ypač įdomios percepciniu aspektu. Suvokiant menininkės kūrinius yra svarbus stebinčiojo atstumas, nes skirtingas nuotolis suponuoja vis kitokias reikšmes: jam kintant vaizduojami kūnai ryškėja arba, atvirkščiai, darosi abstraktesni ir sunkiai atpažįstami bei įvardijami.

Taigi menininkė ne tik simboliškai tapybos kalba užkoduoja nuogo kūno fragmentus, bet ir fiziškai įtraukia žiūrovą į dviprasmišką žaidimą; ne tik kviečia jį paskęsti viliojančioje troškimų tėkmėje, bet ir kelti aktualius su lytimi susijusius klausimus.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis120
Paveikslo plotis120
Detalesnė technikaAliejus ant drobės
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Lietuvoje - per 2-3 d.d.!
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą