Tarp Rone ir Sassnitz … Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Tarp Rone ir Sassnitz …”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 130x170 cm

1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 364,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Tapyba – tai mano vidinio gyvenimo skambėjimas, kuris  meno scenoje pasirodo tik per organišką spalvos ir potėpio aranžuotę. Stengiuosi per konstruojamas spalvas sukurti kitokį savitą pasaulį, naują vidinę tikrovę.  Palikti potėpį, kaip savo pačios buvimo pėdsaką, parodyti vaizdą kaip netikėtų emocijų formų atidengimą. Ne užmaskuoti, bet atvirų teptuko pėdsakų žaisme leisti suformuoti ir akiai malonų vaizdo atspindį, ir šio atspindžio tikrovišką apimtį. Per tapybos žaismą bandau pačią gamtą ištraukti iš efemeriško tikrovės šešėlio ir ją parodyti tik saviesiems dėsniams paklūstančiame judėjime. Potėpiai, spalvų pokalbis vis tik išduoda kitokį atgyjantį naują pasaulį, kuris regimas mano akimis. Jis labiau jaučiamas ne racionalizuotai, bet intuityviai. Kiekvienas nutapytas darbas – tai savotiškas grįžimas į iki verbalinį kalbėjimą, kur siaučia individuali patirtis.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis170
Paveikslo plotis130
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą