Saulius Kruopis tapytas paveikslas Laivai prie kranto, Marinistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Laivai prie kranto”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80 x80 cm

735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 184,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Saulius Kruopis gimė 1960 m. Šiauliuose. Meno fotografo profesiją įgijo Kauno Stepo Žuko taikomosios dailės technikume ir tapytojo - Valstybiniame Dailės Institute. Taip pat turėjo privačių paskaitų iš labiausiai pasiekusių to meto tapytojų. Nuo 1995 m. Jis yra kasmetinio, tarptautinio tapybos plenero Nidoje, organizatorius ir idėjų gaivintojas. Nuo 1999 m. Menininkų asociacijos „Tiltas“, tęsiančios ekspresionistų judėjimą, vadinamą „Brücke“, įkūrėjas ir pirmininkas. Jis taip pat yra kitų organizacijų, tokių kaip Lietuvos dailininkų sąjunga (nuo 1995 m.), Lietuvos ir Indijos bendrijos (nuo 1996 m.), Esslingen'o (Vokietija) tapytojų gildijos (nuo 2006 m.), „Europa-Focus“ menininkų asociacijos (nuo 2013 m.), Baltijos regiono menininkų, grupėje „ARS Arrakoski“ galerijoje Suomijoje (nuo 2014 m.), narys.

S. Kruopis aktyviai leidžia įvairius su menu ir istorija susijusius leidinius, yra daugybės straipsnių autorius Lietuvos ir tarptautinėje spaudoje. Jis yra pripažintas autorius nuo savo surengtos parodos. Menininkas laimėjo pirmąjį pašto ženklų konkursą, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę (1990 m.). Yra įvairių Neringos miesto (2005 m.) „Ogmios pulses“ (2000 m.), Lietuvos dailininkų sąjungos apdovanojimų (2005 m.) laureatas. 2010 metais buvo gavęs Klaipėdos garbės pilietybės apdovanojimą. 

Autorius surengė arba dalyvavo daugiau nei 80 personalinių ir 370 grupinių parodų. Surengė daugiau nei 50 tarptautinių plenerų. Visa tai - Lietuvoje bei kitose pasalio šalyse, tokiose kaip JAV, Nepalas, Indija, Italija, Ukraina, Vokietija, Rusija, Armėnija, Suomija, Danija, Estija, Baltarusija, Lenkija, Latvija. Jo paveikslai saugomi įvairiose privačiose ir valstybinėse kolekcijose, kaip, Armėnijos nacionaliniame dailės muziejuje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą