Jurga Povilaitienė tapytas paveikslas Neringa, Marinistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Neringa”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x50 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


"Man patinka, kai mano mintys atsiduria ant drobės ar popieriaus. Labai smagu, jei tada jos ima patikti kitiems žmonėms. Dar smagiau, kai kiti žmonės ima man pasakoti, ką juose mato, nes dažniausiai ne tą patį ką aš. Manau, menas ir yra apie tai – pamatyti savo realybę paveiksle, sukurtame kito žmogaus. Nemanau, kad reikia daug kalbėti apie tai, ką norėjai pavaizduoti ir kodėl. Nebent paveikslas būtų tiesiogiai susijęs su kokia nors istorija, kurią būtinai nori papasakoti. Galiausiai viskas susiveda tik į vieną kriterijų – patinka arba ne. Suskamba tavo realybė pamatytame paveiksle kažkokia paslėpta gaidele, arba ne. O visokios kalbos apie transcendentinės visatos klostes ir sielos virpesių šiurpuliukus tėra puikybė. Viskas kur kas paprasčiau – kaip kažkada sakė mano mokytojas – „piešiu sau paveiksliukus ir man gera“.  Pasakoti istorijas aišku irgi yra svarbu. Nepapasakotos istorijos, kaip ir nenutapyti paveikslai, tupi paskui pasąmonėje ir graužia lyg kokie kirminai obuolį. Todėl, jei esi menininkas, nekurti yra daug sunkiau, net jei tavo sukurti dalykai neranda gerbėjų. Bet jei randa, tada, oi kaip būna smagu. Todėl, kaip gyvenimas yra labiau ištiktukas, negu daiktavardis, taip ir menas yra labiau būtinybė, negu prabanga. Bent jau man."

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą