Martyna Jančaitytė tapytas paveikslas Chanel Fall 2016, Mados iliustracija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Chanel Fall 2016”

Technika: Mišri technika
Dydis: 45x45 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Martyna Jančaitytė - jaunosios kartos menininkė iliustruotoja. Baigusi taikomosios grafikos studijas Vilniaus dailės akademijoje šiuo metu specializuojasi mados iliustracijos srityje.
Menininkės kūrybos laukas - įvairūs žmogiški potyriai, nuobodulio estetika ir mada. Rūbas ir portretas visada buvo svarbi išraiškos priemonė Martynos kūryboje, o geriausiai ji jaučiasi kurdama savitas mados interpretacijas. Kūryboje ne tik perteikiama tai, kas jos manymu, mados pasaulyje šiandien yra svarbiausia, bet ir atvaizduojami įvairūs asmeniniai ir aplinkos potyriai. Mados iliustracija leidžia tarsi nutolti nuo koncepcijos, bet suteikia autorei galimybę gilintis į stiprią vizualizaciją, perteikiant kritinį požiūrį į madą, grožį ir asmenines vertybes. Autorės kūryba pasižymi intuityvumu, dėmesiu detalėms ir santūria ekspresija.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis45
Paveikslo plotis45
Detalesnė technikaMišri technika
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(25)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą