Anya Dee

Pristato
Anya Dee tapytas paveikslas Portretas. Eskizas I, Mados iliustracija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Portretas. Eskizas I”

Technika: pastelė, grafitas, tonuotas popierius
Dydis: 21,5x29,5 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Anya Dee - kylanti mados iliustratorė, viena iš nedaugelio šios Lietuvoje dar tik nedrąsius pirmus žingsnius žengiančios srities atstovė. Savo kūriniuose ekspresyviais potėpiais ji įamžina subtilų mados grožį, ją įkvepiančias asmenybes ir stiliaus detales. 

Jos  kūrybinis  kelias prasidėjo  nuo 4 metų amžiaus, kai ji susipažino su teatro užkulisiais. Aktyvus dalyvavimas mokyklinio teatro spektakliuose padėjo įgauti pasitikėjimo savimi ir drąsos. Natūraliai išsivystė susidomėjimas ir kitomis meno šakomis: šokiu, muzika ir piešimu.

Didžioji vaikystės dalis išgyventa, išjausta tapybos pleneruose, kur teko iš arčiau susipažinti su gamtos grožiu. Tai buvo pirmi žingsniai pažinties su piešimo pagrindais.

Sėkmingai pradėjusi savo kelią mados fotografijoje, ji pratęsė studijas Vilniaus dailės akademijoje vizualinio dizaino fakultete, taip pat įgijo žinias stiliaus ir makiažo srityse Bogomolov Image School Rygoje.

Aštuoneri metai tyrimų, praradimų ir išvadų atvedė ją į naują savęs pažinimo sritį, kuri padeda tiksliau išreikšti savo mintis. 

Mados iliustracija tapo visos iki šiol sukauptos energijos ir patirčių rezultatu, padėjo surasti pusiausvyrą tarp grožio, mados ir fotografijos, davė galimybę pasidalinti visiškai nauja vizija su žiūrovu.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis29,5
Paveikslo plotis21,5
Detalesnė technikapastelė, grafitas, tonuotas popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą