Agnė Laurinavičiūtė Liakienė tapytas paveikslas Vidinė jėga , Mados iliustracija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vidinė jėga ”

Technika: Popierius, akvarelė, grafitiniai pieštukai, gelinis tušinukas 2018
Dydis: 21x29.7 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu mados dizainerė ir iliustratorė. Augau meniškoje aplinkoje, tad nuo mažens save įsivaizdavau tik šioje srityje ir kryptingai to siekiau. Baigiau Šiaulių dailės mokyklą, vėliau praktikavausi piešimo įgūdžius VDA Telšių fakultete ir galiausiai baigiau Vilniaus Dailės akademiją, Kostiumo dizaino specialybę. Studijų metu itin pamilau mados iliustraciją, stebėjau profesionalų darbus ir tobulinausi nuolat tapydama. Savo kūriniuose stengiuosi perteikti tai, kas mane labiausiai žavi – įvairios faktūros bei žmonių veiduose slypinčios emocijos. Dirbau su įvairiais Lietuvos dizaineriais bei plėtoju savo vyriškų drabužių liniją, tačiau mados iliustracija bei tapyba žengia kartu su manimi – tai padeda ne tik išreikšti mintis, bet virsta ir išraiškingu interjero akcentu. Dirbu su mados žurnalais, kurie leidžia išplėsti auditoriją ir į išspausdintus savo darbus pažvelgti kitu kampu. Dalyvavimas ir laimėjimai respublikiniuose bei tarptautiniuose meno ir mados konkursuose, parodose skatina žengti pirmyn, tobulėti ir vis labiau išryškinti savitą kūrybos braižą.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis29.7
Paveikslo plotis21
Detalesnė technikaPopierius, akvarelė, grafitiniai pieštukai, gelinis tušinukas 2018
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą