Edita Brimerienė tapytas paveikslas Karibai, Kita technika , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Karibai”

Technika: Stiklas - vitražas
Dydis: 100x60 cm
Įrėmintas.

1 317,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 330,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu stiklo dailininkė.

Mokiausi aukštesniojoje meno mokykloje interjero specialybės. Baigiau Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės instituto stiklo studijas, kur įgijau bakalauro ir magistro laipsnius.

Stiklo srityje dirbu 16 metų. Tai leido aiškiai pajusti, suprasti ir perteikti šio meno niuansus, subtilybes ir juos suderinti, įgyvendinant užsakovo lūkesčius. Todėl manau, kad per tiek laiko stiklą ir jo savybes esu pakankamai perpratusi ir įvaldžiusi.

Mano kūryba - tai individualaus išskirtinio dizaino autoriniai darbai, skirti interjerui bei įvairioms progoms. Darbai kuriami naudojant stiklo dekoravimą. Kompozicija formuojama tarpusavyje derinant skaidrų ir matinį stiklą. Naudojamos kuo įvairesnes medžiagos ir technikos:  metalas (aliuminis, varis, žalvaris), keptas ir nekeptas lakštinis,  vitražinis stiklas, akmuo. Stiklas matinamas, dažomas įvairiais atspalviais pereinant iš vienos spalvos į kitą, įvedama nemažai grafikos elementų. Nors stiklas ir kaprizinga medžiaga, perpratus jo savybes ir jas panaudojus kaip pranašumą prieš kitas medžiagas (pvz.: stiklo skaidrumas ir šviesos pralaidumas), taip pat pakeitus standartinį požiūrį į stiklo  galimybes ir jam suteikus platesnį panaudojimo spektrą, galima gauti originalų rezultatą. O prisilietusi menininko ranka stiklą sušildys ir pavers jaukiu namų akcentu...

Įrėmintas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaStiklas - vitražas
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą