Raigardas Kudirka tapytas paveikslas Leviatano akis, Kita technika , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Leviatano akis”

Technika: Mišri technika
Dydis: 50x60 cm

690,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 173,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Vilniuje gimęs ir kuriantis menininkas savo pagrindu laiko tapybą, dažus (aliejus, akrilas), tačiau nevengia ir kitų technikų.

"Kažkada pradėjau nuo grafikos, mėgstu pastelės trapumą. Kartais visai smagu suregzti, suklijuoti koliažą ar asambliažą. Įdomu ir skulptūra. Manau, svarbu pirma pajusti darbą, jo spalvą, nuotaiką. Tai gali būti akimirka iš sapno, perskaityta frazė, muzikos motyvas, kelionės įspūdis, ar tiesiog kino filmo fragmentas... Bet kas. Svarbiausia pajusti. Turinys paaiškėja darbo eigoj... Dažniausiai, žiūrovas vis tiek mato ir jaučia savaip. Visada įdomu klausytis kaip mano darbą interpretuoja kiti. Išgirstu tiek netikėtų versijų..." - sako dailininkas. Esu surengęs personalines parodas Vilniuje, Marijampolėje, Biržuose. Dalyvavau pleneruose. Mano darbai gyvena Lietuvoje, kitose Europos šalyse, Amerikoje. Vienas, kiek žinau, atsidūręs net Mauricyje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaMišri technika
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą