Irina Bespalova tapytas paveikslas Dramblys, Kita technika , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Dramblys”

Technika: Tapyba ant šilko - akrilas
Dydis: 90x180 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Irina Bespalova 1976 m. įgyjo architekto-dailinko specialybę. Nuo 1978 iki 1989 m. dirbo dalilinko pareigose. Visą laisvalaikį dailininkė skiria kūrybai ir siekiui surasti savo unikalų bei nepakartojamą tapybos stilių.

Jos tapyba puošia Rusijos restoraną ir privačius apartamentus Vienoje, Vilniaus kavines, taip pat namų ir administracinių pastatų fasadus. Dailininkės darbų arsenalas – tapyba aliejiniais dažais bei akrilu drobėje ir šilke, batikas ir tapyba ant audinio. Stilius - realizmas ir abstraktas.

Jos darbai yra aktyvus akcentas interjero dizaine, bei traukia subtilios tapybos šilke ir natiurmortų tapybos megėjų žvilgsnį. Ryžkiai teigiama (pozityvi) energija traukia žiūrovo dėmesį bei sukuria gerą nuotaiką. Maloniai nustebina dailininkės gebėjimas dirbti, naudojant įvairias technikas ir stilius, džiugina gyvybinga spalvų energijos paletė, todėl jos darbai įsimintini ir skiriasi nuo daugelio kitų autorių.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis180
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaTapyba ant šilko - akrilas
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą