Orchidėjos Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Orchidėjos”

Technika: Tapyba ant šilko
Dydis: 70x65 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Gimiau 1976 m. Mažeikiuose. Baigusi teisės studijas, supratau, kad stiprioji mano pusė – menai. Pradėjau studijuoti menus, pasirinkau interjero dizaino studijas. Darbą sieju šioje srityje, derindama tapybą ir dizainą. Menai, neatsiejama mano gyvenimo dalis, todėl tapyba man suteikia pačių geriausių emocijų. Aliejinėje tapyboje pirmenybę teikiu dinamiškam egzistencijos srautui nei statikai ir pusiausvyrai, potėpiai praradę kontūrus nepastebimai virsta paslaptinga abstrakcija. Šilko tapybą pamėgau dėl malonaus tapymo proceso, tai tarsi gili meditacija. Kūryba - tai procesas, kai mintys ir vizija užplūsta visai netikėtai, nežinia iš kur... gal iš labai giliai, gal iš širdies, gal iš pasąmonės... tai tiesiog užplūsta.... iš kažkur. Todėl tapyti sėdu tik uždegta to jausmo. Išreikštos mintys ant paskutinės drobės būtų visa spalvų paletė tarsi visas praeitas gyvenimas...

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis65
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaTapyba ant šilko
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą