Slyvos žiedai II Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Slyvos žiedai II”

Technika: tušas, akvarelė, ryžių popierius
Dydis: 68x38 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Keliaudama po Aziją susidomėjau Rytų Azijos tapyba, kurios ištakos sieka Tangų dinastiją Kinijoje (618-907). Įdomu tai, kad Rytų Azijos tapyboje svarbu naudoti kuo mažiau potėpių ir tonų, tik tiek, kiek reikia norint perteikti formą, turinį ir efektą. Visai kaip kaligrafijoje naudojama technika. Kiekvienas teptuko prisilietimas su prasme, jokių nereikalingų detalių. 

Šio stiliaus tapyboje naudojamas rašalas ir įvairūs jo tonai, išgaunami vandens ir potėpių intensyvumo pagalba. Naudojami ir natūralūs pigmentai, o teptukas - tikro plauko. Už kuo tikslesnį objekto atvaizdavimą svarbiau yra pati jo esmė, pvz., tapant gėlę, svarbu ne žiedlapių, spalvų tikroviškumas, o perduoti jos trapumą, kvapą, tai, kaip autorius jautėsi ją stebėdamas. 

Rytų Azijos tapybos stilių naudoju kaip įkvėpimą savo darbams. Juose nugula mano atsiminimai iš kelionių po Taivaną, Japoniją, Tibetą, Kiniją, Vietnamą. Šventyklos, bambukų giraitės, lotosų tvenkiniai, gervės, garniai, upės, kalnų masyvai, žmonės. Savo kūriniuose noriu perteikti harmoniją, ramybę, žmogaus sąlytį su gamta. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis38
Paveikslo plotis68
Detalesnė technikatušas, akvarelė, ryžių popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą