Kalnų upė Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kalnų upė”

Technika: Tušas ir mineraliniai dažai ant itin plono ryžių popieriaus „cikada"
Dydis: 45x67 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


INA LORETA SAVICKIENĖ tapo naudodama tradicines Rytų Azijos tapybos priemones – tušą, teptuką, ryžių popierių, natūralius, iš mineralų išgautus pigmentus, sekdama per amžius nugludintais filosofiniais ir estetiniais principais. Tuo pačiu ieško tarpkultūrinio sąlyčio, šiuolaikinio senųjų tradicijų įprasminimo. Siekia parodyti, kad tradicija gali būti gyvybinga, menas gražus, o grožis nebanalus. Itin sudėtingos Rytų Azijos tapybos technikos įvaldymas leidžia atskleisti, be dailininko sumanymo, medžiagos grožį – ryžių popieriaus švytėjimą, pigmentų skaidrumą, kaligrafinius teptuko potėpius, tušo atspalvius. Paveikslas yra tarsi autoriaus, dailės priemonių ir objekto išjaustos tarpusavio sąveikos rezultatas. Dalis darbų yra įkvėpti pripažintų kinų, japonų meistrų kompozicijų. Tai tam tikros kopijos. Dar tiksliau tariant – interpretacijos. Angliškai sakoma : „painting after, painting in the style of“. Rytuose kopijavimas vertinamas ne tik kaip geriausia mokymosi forma, bet ir pripažįstamas savarankišku menu. Tačiau autorė siekia ne mechaniško atkartojimo, bet ieško kompozicijų ir siužetų, kurie būtų priimtini vakariečio akiai, rastų sąšaukas su vidinėmis patirtimis ir tiktų vakarietiškam interjerui. Originalūs darbai sujungia vaizdą ir tekstą (dažniausiai lietuvišką arba anglišką) viename. Pirma nupiešiama vaizdinė dalis, o tada ieškoma, kas geriausiai galėtų įtekstinti atsiradusį santykį ir asociacijas. Lietuviško raidyno ir prasminių kodų panaudojimas nejučia suartina meditacinę Rytų kultūrą su racionalia Vakarų tradicija.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis67
Paveikslo plotis45
Detalesnė technikaTušas ir mineraliniai dažai ant itin plono ryžių popieriaus „cikada"
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą