Eglė Lipinskaitė tapytas paveikslas Audros nuskalauta, Jūros , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Audros nuskalauta”

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 50x67 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Tapyboje spalva tikriausiai pagrindinis kuriamos istorijos liudytojas. Menininko sielos monologo parankinis. Spalvos pagalba mezgamas dialogas su žiūrovu.
Mano kūryboje dominuoja mėlyni tonai, padedantys atskleisti savitą meninį pasaulėvaizdį, kupiną šviesos, jausmų, nostalgiškų vaizdinių, prisiminimų, fiksuojamos nuotaikos, akimirkos, būsenos, kurios tarsi sukuria paslapties atmosferą, įtraukia į pasakojamą istoriją.
Ar vedamas spalvos žmogus keliauja sielos labirintais, ieškodamas tiesos, harmonijos, ramybės, ar pasiekęs dvasinę pusiausvyrą pradeda suprasti mėlyną spalvą, kuri tarsi miražas virpa aplink mus, bet gal tai tik vizija, smegenų pokštas?
Man kūryba - ne tik spalvų, faktūrų ir kompozicijos darna. Tai supančio pasaulio transformacija į savitus vaizdinius, subjektyvų meninį tekstą.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis67
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAkvarelė - popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą