Jūra Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Jūra”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Esu Serghei Ghetiu, man 41, esu kilęs iš Moldovos, o nuo 2009 m. gyvenu Lietuvoje, Klaipėdoje. Nuo vaikystės domiuosi menu, o ypač tapyba. Puikiais rezultatais baigiau meno mokyklą Moldovoje, tačiau dėl tam tikrų gyvenimo aplinkybių pasirinkau kitą kelią. Tačiau aistra kurti niekada manyje negeso ir visą savo laisvą laiką skyriau tapybai. Tapyba man reiškia įvairias sąvokas, tai yra meditacija, gyvenimas, idėjų ir minčių įgyvendinimas. Daugiausia tapau jūrą ir peizažus, bet taip pat mane traukia ir portretai, ir siužetinės temos. Labiausiai mėgstu klasikinę tapybą, bet vertinu visas meno kryptis.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą