Indrė Beinartė tapytas paveikslas Ume II, Jauni ir talentingi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ume II”

Technika: tušas ir akvarelė ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus
Dydis: 50x35 cm
Slyvos medis turi stiprią simbolinę reikšmę Rytų Azijos šalyse.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Keliaudama po Aziją susidomėjau Rytų Azijos tapyba, kurios ištakos sieka Tangų dinastiją Kinijoje (618-907). Įdomu tai, kad Rytų Azijos tapyboje svarbu naudoti kuo mažiau potėpių ir tonų, tik tiek, kiek reikia norint perteikti formą, turinį ir efektą. Visai kaip kaligrafijoje naudojama technika. Kiekvienas teptuko prisilietimas su prasme, jokių nereikalingų detalių. 

Šio stiliaus tapyboje naudojamas rašalas ir įvairūs jo tonai, išgaunami vandens ir potėpių intensyvumo pagalba. Naudojami ir natūralūs pigmentai, o teptukas - tikro plauko. Už kuo tikslesnį objekto atvaizdavimą svarbiau yra pati jo esmė, pvz., tapant gėlę, svarbu ne žiedlapių, spalvų tikroviškumas, o perduoti jos trapumą, kvapą, tai, kaip autorius jautėsi ją stebėdamas. 

Rytų Azijos tapybos stilių naudoju kaip įkvėpimą savo darbams. Juose nugula mano atsiminimai iš kelionių po Taivaną, Japoniją, Tibetą, Kiniją, Vietnamą. Šventyklos, bambukų giraitės, lotosų tvenkiniai, gervės, garniai, upės, kalnų masyvai, žmonės. Savo kūriniuose noriu perteikti harmoniją, ramybę, žmogaus sąlytį su gamta. 

Slyvos medis turi stiprią simbolinę reikšmę Rytų Azijos šalyse. Kadangi slyva sužydi anksčiau nei kiti augalai, ji simbolizuoja žiemos atsitraukimą, sezonų kaitą. Slyva - pavasario šauklys. Slyvos žiedai pasirodo net esant šalnoms, tad šis medis yra tapęs geros sveikatos, stiprios ištvermės, atsparumo nuo negandų simboliu.

Xuan popierius dažnai klaidingai vadinamas ryžių popieriumi, nors jo gaminimo procese nenaudojami ryžiai. Xuan popierius gaminamas rankomis, o priklausomai nuo tipo, gamybai naudojamas sandalmedis, vyšnios žievė, bambukas, šilkmedis, ryžių šiaudai ir kt. Kadangi yra labai plonas, dėl tušo ir dažų Xuan popierius susiraukšlėja ir susibanguoja. Todėl tokio pobūdžio paveikslams yra reikalingas montavimas ant kito pasirinkto popieriaus. Montavimas išlygina piešinį.
Savo paveikslus montuoju naudodama tradicinį šlapio montavimo metodą: pati gaminu natūralius klijus. Montavimas yra ilgas ir sudėtingas, bet itin svarbus procesas tokio pobūdžio paveikslams. Jo metu piešinys ne tik pasidaro lygus, bet ir išryškėja jo spalvos, jis sutvirtėja, yra tarsi "užkonservuojamas" ilgam laikui.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis35
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikatušas ir akvarelė ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą