Šalia Matricos Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Šalia Matricos”

Technika: mišri technika - drobė
Dydis: 140x200 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Sandra Kvilytė (g. 1990 liepos 1 d.) – tapytoja, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete apsigynusi bakalauro, bei magistro studijų diplomus aukščiausiais įvertinimais. Šiuo metu gyvena ir kuria taip pat Kauno mieste. Autorė aktyviai dalyvauja parodose, yra perspektyvi, mąsli menininkė, išsiskirianti savo drąsiu, ryžtingu braižu tapyboje.

“Žingsnis nuo regimojo spektro link vidujybės klausimo man yra, tarsi, pradinė suvokimo stadija, kuri ir įkvepia menininką, bei leidžia atliepti tai, ko negalima išvysti akimi. Mano drobėje atsiduriantys meniniai motyvai yra surandami pasikliaujant impulsyviu nuojautų patyrimu, vedančiu į tai, kas slypi už daiktiškojo tikrovės kiauto. Rega duota stebėjimui, ne kopijavimui ar atkartojimui, tad savo, kaip menininkės, misiją regiu aplinkos tyrime ir nuolatiniame jos kvestionavime. Drobėje fiksuoju daugiasluoksnį, neregimą, stipriai deformuotą kasdienybės, motyvo patyrimą.”

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis200
Paveikslo plotis140
Detalesnė technikamišri technika - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą