Tyloje Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Tyloje”

Technika: Popierius - pieštukas
Dydis: 22x14 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Jau nuo pat mažens negalėjau išsivaizduoti gyvenimo be menų – tai buvo tarsi savotiškas atotrūkis, meditacija, leidžianti išreikšti save, perteikti įvairias emocijas bei idėjas. Mane visuomet žavėjo žmogaus psichologija, raida, žmogaus ryšys su gamta. Domiuosi įvairiomis meninės raiškos formomis ir stengiuosi įgyti daugiau žinių apie tai, kaip menas veikia žmones, ir nuolatos eksperimentuoju siekdama tinkamiausio išsireiškimo.

 Jei nagrinėtume mano meninę veiklą – kol kas ji labiau uždara, asmeninė, esu savamokslė, mano studijų kryptys buvo medicinos srytis (slaugos bakalauras), taip pat mikrobiologijos ir biotechnologijos (magistras). Tik 2017 m. kovo 8 d. Vilniaus Rotušėje vykusioje bendroje parodoje buvo eksponuojamas pirmasis mano tapybos darbas, o šiais metais (2019 m. birželio 10d.) keletas darbų galerijoje ,,Kitsch“, Vilniuje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis14
Paveikslo plotis22
Detalesnė technikaPopierius - pieštukas
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą