Įvykis arba rūžavas košmaras Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Įvykis arba rūžavas košmaras”

Technika: Aliejus, drobė 2015
Dydis: 198.5 x116.5 cm

3 615,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 904,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Pagal išsilavinimą aš esu monumentalistas, mane domina freskos ir viešųjų erdvių projektai, tačiau pirmoje vietoje esu tapytojas. Stengiuosi kategorizuoti savo darbus pagal temas, o kartais tapau atskiromis paveikslų serijomis. Mane labiausiai domina nesocialinis menas, t.y. nuasmenintas menas, kuris keičia savo reikšmes priklausomai nuo konteksto. Aš suteikiu savo reikšmę paveikslui bei galiu jį pakomentuoti, tačiau norėčiau, jog žiūrovas daugiau mažiau priimtų darbą asmeniškai, per savo prizmę. 

Tapyboje naudoju tiek klasikinius, tiek modernistinius, tiek postmodernistinius įrankius. Negalėčiau savęs priskirti nei vienai iš šių meninio mąstymo sistemų. 

Turiu pripažinti, jog esu paveiktas A. Schopenhauer teorijos apie valią ir tai ryškiau ar blankiau atsikartoja kūryboje, tačiau aš lygiai taip pat tas klasikines tiesas sulaužau kaip ir jomis patikiu. Tai šiek tiek deformuota klasika.

Iš praktinės pusės dalį darbų tapau studijoje, tvarkingai planuojant. Toks darbas užtrunka mėnesius. Kitą dalį tapau beveik spontaniškai, natūroje. Dažnai gamtoje. O kartais ir sudėtingomis sąlygomis, kaip pvz. gyvenant žiemą palapinėj ir tapant prie minusinės temperatūros. Tai diktuoja kitokį potėpį. Tai prideda užtikrintumo ir tuo pačiu tikrumo, nes nėra laiko mąstyti. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis116.5
Paveikslo plotis198.5
Detalesnė technikaAliejus, drobė 2015
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą