Sigitas Laurinavičius tapytas paveikslas Panėrimas į kitą erdvę, Išlaisvinta fantazija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Panėrimas į kitą erdvę”

Technika: Akrilas - aliejus - drobė
Dydis: 50x60 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Sigitas Laurinavičius – tapytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys nuo 2013 metų. 1992-aisiais baigė Šiaulių pedagogikos instituto (nuo 1997 m. – Šiaulių universitetas) Dailės fakultetą, o 1997 m. ten pat įgijo humanitarinių mokslų (dailėtyros) magistro laipsnį.

Nuo 1995 m. iki dabar surengė 14 personalinių parodų, dalyvavo daugiau kaip 20 įvairių plenerų ir virš 100 grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo 2001 m. S. Laurinavičius yra Žiemgalos krašto dailininkų grupės narys, o nuo 2003 iki 2015 m. jis buvo šios grupės vadovas ir parodų bei plenerų kuratorius.

Už kūrybinę, meno pedagoginę ir organizacinę veiklą S. Laurinavičius yra pelnęs įvairių institucijų padėkos raštų, o 2018 m. buvo apdovanotas Panevėžio miesto savivaldybės premija. 2017 ir 2022 m. tapybos projektų įgyvendinimui skirta Panevėžio miesto savivaldybės stipendija. 2021 m. I-ojoje tarptautinėje Kremenčiuko (Кременчук, Ukraina) trienalėje «У краю сірих перлин» įvertintas laureato diplomu.

Kūryboje vienodai naudojami tiek realistinis, tiek ir abstraktus vaizdavimo būdai, atskirose drobės vietose kūrinio plastinę kalbą papildant pavieniais ar grupėmis išdėstytais spalvotais kvadratėliais, primenančiais skaitmeninio vaizdo pikselius. Jie – svarbi visų kūrinių detalė – pasitelkiami kaip dar vienas kūrinio sluoksnis, bylojantis apie savotiškus laikinumo ženklus – tarsi byrančios realybės fragmentai ar menamų kodų srautai, kurie, regis, nuo mūsų visiškai nepriklauso.

Taip sąmoningai siekiama sugriauti atpažįstamos tikrovės iliuziją ir pateikti ją kaip aiškiai perdirbto, ar bent jau įvairių trikdžių paveikto vaizdo rezultatą. Siekiama maksimaliai priartėti prie abejonės, kaip ribinės būsenos ir kelti klausimą: kaip ir kiek tai, kas yra matoma, iš tikrųjų atitinka tikrovę, ir koks mūsų pačių santykis su ja?

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAkrilas - aliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą