Janina Celiešienė tapytas paveikslas Prisiminimai, Išlaisvinta fantazija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Prisiminimai”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x80 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kūryba man – tai būdas įprasminti žmogaus gyvenimą, išreikšti save kaip asmenybę, tai būdas pakylėti žmogų virš kasdienybės, suteikti jam džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Savo kūriniuose, tarp spalvų ir formų, „apgyvendinu“ meilę ir nerimą, nusivylimą ir viltį, tikėjimą ir svajones. Visa, kas neišsakoma žodžiais.

    Gimiau ir užaugau Kaune. Baigiau Kauno Technologijų Universitetą ir Vilniaus Dailės akademiją. Parodose dalyvauju nuo 1994 m. Surengiau 15 personalinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. Dalyvavau virš 50 bendrų parodų, plenerų, bienalių šalyje ir užsienyje. 2000 metais išleidau pirmąjį Lietuvoje dailės vadovėlį „Meno istorijos ir dailės pažinimo pagrindai“. Nuo 2009 metų esu Lietuvos Dailininkų sąjungos narė.

    Kūriniuose mėgstu realistinius fragmentus apipinti savo fantazija. Dažniausiai tapau aliejiniais dažais ant drobės. Mano kūrinių yra įsigiję įvairios įstaigos ir privatūs asmenys Lietuvoje ir užsienyje (JAV, Australijoje, įvairiose Europos šalyse).

Pagarbiai, Janina Celiešienė

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą