Agota Bričkutė tapytas paveikslas Think Out-Of-The-Box, Išlaisvinta fantazija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Think Out-Of-The-Box”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x70 cm

915,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 229,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Agota Bričkutė – nepriklausomybės kartos dailininkė bei laisvai samdoma menotyrininkė. Nors mergina studijavo teorinį akademinį dalyką, niekuomet neapleido piešimo ir tapybos. Tiesa, tik baigusi studijas, A. Bričkutė pradėjo rimčiau užsiimti kūryba ir nuosekliai tai tęsia iki šiol.

Pagrindinis darbuose vystomas naratyvas – veidas. Tiesa, portreto žanras savitai interpretuojamas, nevengiant formų dekonstravimo bei stilizacijos. Menininkės kūryboje mainosi siurrealistiniai siužetai, simbolizmas, primityvizmui būdingas dekoratyvumas. Vietoje tiesioginio tikrovės atkartojimo, dailininkė renkasi kurti nauja meninę realybę, tuo tarpu portretai reprezentuoja ne konkrečius asmenis, o veikiau išreiškia vidinius autoportretus.

Bėgant laikui, menininkės kūrybinė raiška kinta, plečiasi vaizduojami motyvai bei žanrai, drobėse formuojasi atpažįstamas ryškus, psichodelinis koloritas, personažai vaizduojami kaip vis labiau susilieję su juos supančia aplinka, sudarantys veikėjo ir aplinkos simbiozę, simboliškai perteikiantys neišvengiamą žmogaus ir gamtos ryšį.

Pastaruoju metu dailininkę domina individualios stilistikos peizažo paieškos, abstrahuoto, dekoratyvaus ir laiko ribas peržengiančio gamtovaizdžio kūrimas. Menininkės kūrybinei pasaulėjautai artima vieno žymiausių ekspresionisto-simbolisto Edvardo Munko „sielos peizažo“ idėja, taip pat kanadiečių modernistės Emily Carr monumentalios gamtos formos bei David Hockney kūrybos dekoratyvumas.

Menininkė yra surengusi per 10 grupinių bei personalinių parodų. Tapybos darbų yra įsigiję Vokietijos, Lietuvos, Norvegijos, Šveicarijos ir Olandijos meno gerbėjai.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą