Arnoldas Švenčionis tapytas paveikslas Pinokijo arba žaidimas su ugnimi, Išlaisvinta fantazija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pinokijo arba žaidimas su ugnimi”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x110 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Esu Arnoldas – Švenčionis, gimiau Kaune. 1991 metais Vilniaus Dailės akademijoje baigiau skulptūros specialybę.

Iš karto po studijų teko dalyvauti jubiliejinių litų "Respublikos atkūrimo", "Nepriklausomybės" temų konkursuose. Buvau įvertintas prizine vieta, gavau premiją, labai džiaugiuosi šiuo pasiekimu. Tai buvo mano kūrybos pradžia.

Vėliau daugiau dirbau su granitu, medžiu, o kai sąnariai nuo darbo su pneumatiniu kaltu ar plaktuku pavargdavo, ilsėdavausi su teptuku rankose. Savo kūryboje stengiuosi pateikti ˛žiūrovui informaciją per nuostabiausia ką Dievas sukūrė - žmogų, jo kūną.

Kiekvieno piršto judesys, žvilgsnis, kūno poza - tai kalba, nuotaika, emocija, kuri beje daug informatyvesnė, subtilesnė, įtikinamesnė, negu tai pasakytum žodžiais.

Taip pat laikau save turinčiu gerą humoro jausmą - darbuose tai irgi matosi.

Linkiu visiems geros nuotaikos ir puikios sveikatos.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis110
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą