Jonas Jakštas tapytas paveikslas DEITY, Išlaisvinta fantazija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„DEITY”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x120 cm

735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 184,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu aprangos dizaineris. Domiuosi mada, menu, stiliumi, fotografija, mokslu. Laisvalaikį sieju su kūrybine veikla. Tapyba mano gyvenime užima didelę dalį, tai yra mano hobis - užaugau tapydamas. Dėl savo sugebėjimo tapyti esu dėkingas savo tapybos dėstytojui Gvidui Latakui, kuris suteikė galimybę į tapybą ir kūrybą pažvelgti kitaip - kaip į atsipalaidavimo, nusiraminimo būdą. Niekad nepamiršiu Gvido tapybos paskaitų, kuomet tapant būdavo skaitomi graikų mitai, ko pasekoje, mūsų mokinių vaizduotė veikdavo pilnu pajėgumu.

Mano kūryba nenusistovi ties vienu stiliumi / braižu, nes to dar nenoriu, man patinka ekspermentuoti technikomis ir stiliais. Vis tik jaučiu, kad linkstu link vieno stiliaus, kuris laikui bėgant atsiskleis mano kūrybinėje veikloje. Dauguma mano paveikslų ir kūrinių gimsta spontaniškai. Pagautas emocijų negaliu nustoti tapyt kol nepabaigiu paveikslo. Nebijau drąsių potėpių, tykštančių dažų, grunto tepimo mentele ant drobės ir kontrasto, bet tuo pačiu mėgstu ir švelnius potėpius.

Mano paveikslų parodos buvo: Telekomunikacijų kompanijoje "TELIA", Kauno Technologijos Universitete, Kauno kolegijoje.
Dalis mano kūrybos yra užsienyje (Islandijoje, Amerikoje, Anglijoje).
Mane įkvepiančios asmenybės: ES DEVLIN, Jackson Pollock, Helmut Newton, Sevda Alizadeh (Sevdaliza), Nick Murphy (Chet Faker), Demna Gvasalia, Virgil Abloh.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis120
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą