Dovilė Luk

Pristato
Tree of Life 1 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Tree of Life 1”

Technika: mišri technika, akrilas
Dydis: 60x60 cm

825,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 207,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dovilė Luk - jaunosios kartos tapytoja, kurios kūryboje nerasite vietos nuoboduliui: darbų nuotaika ir stiliai permainingi, spalvos ir tonai dinamiški, dažnai netikėti. Tapydama kūrėja derina ne tik giminingas spalvas. Jos darbuose galima pamatyti ir pačių netikėčiausių kombinacijų, todėl jos kūryba dažnai dinamiška, ekspresyvi.

Autorės darbuose persipina ne tik spalvos, tonai, bet ir nūdienai itin svarbios socialinės temos, egzistencinės problemos, būties trapumas ir laikinumas, taip pat aktualūs kasdieniai klausimai: monotonija, savęs ieškojimas šių dienų pasaulio kontekste.

Per tapybos prizmę kūrėja nuolat bando užmegzti dialogą su pasauliu. Kiekvienas žmogus jos kūryboje gali matyti skirtingai, tačiau jį interpretuoti, suprasti, išjausti savaip. Ir tai suteikia balsą ir svorį menui.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikamišri technika, akrilas
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą