Simona Bagdonaitė-Gubinienė tapytas paveikslas Cirko užkulisiai VII, Grafika ir spauda , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Cirko užkulisiai VII”

Technika: Sausa adata
Dydis: 16x14 cm
2015 m.
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kūryboje, linijų, figūros formų, ritmikos pagalba kuriamos kompozicijos, kuriomis vaizduojamas judėjimas, keliavimas, veiksmas. Diskutuojančios ar teigiančios, verkiančios ir linksmos mintys. Kūryboje dažniausiai nagrinėju žmonių tarpusavio santykius. Egzistuoja socialiniai vaidmenys: turtuoliai, vargšai, kvailiai, juokdariai, valdantieji, gražuoliai ir atstumtieji. Kūrybiniai herojai fiksuoja kasdienius atradimus ir emocijų nepastovumą grafikos darbuose tarsi dienoraštyje. Žmonės nešiojančius keletą kaukių vienu metu ir atliekančius keletą vaidmenų, menką išprusimą, įvairias psichologines ydas, tai iš aplinkos patirtų vaizdinių rezultatas. Šiaulių universitete, Menų fakultete įgijau Dailės - grafikos bakalauro laipsnį ir šiemet taip pat Dailės - grafikos magistro laipsnį.

2015 m.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis14
Paveikslo plotis16
Detalesnė technikaSausa adata
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą