Kristina Darulienė tapytas paveikslas Nespėję išsiskleisti, Gėlių kalba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Nespėję išsiskleisti”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x70 cm

735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 184,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimiau 1977 m. Šiauliuose

Gyvenu mažame kaimelyje Bartkuškiuose, Lietuvos vidury.

Kuriu daugiausiai pavasarį ir vasaromis, kai atgyja gamta, nes ji yra labai svarbi mano gyvenime ir kūryboje. Kai būnu gamtoje, visomis juslėmis patiriu jos vibraciją, nuolatinį kismą, joje esančią gyvybę. Motyvams neieškau ypatingos aplinkos, ji - visur tau po kojomis; užtenka tik nuleisti akis žemyn ir įsižiūrėti, kaip šnara žolynai...

Rudenį ir žiemą mėgstu analizuoti pasirinktas sudžiūvusias gėles, šakeles, lapus... Įkūnyti juose laikinumą, suvaržymų, sąstingio, nostalgijos temas.

Vasarinėje kūryboje dominuoja įvairūs žolynai, gėlių motyvai, medžiai, vaisiai... Čia nerasi plačių atsiveriančių panoramų ar sodybų fragmentų. Ieškodama motyvo jo toli neieškau, dažnai įsižiūriu į smulkmę esančia čia pat, po kojomis. Mane domina vėjo, oro vibracijų sukeliamas ritmas augaluose, spalvų dermės. Stengiuosi perteikti jausmą, patiriamą tapant dalyvaujant gamtos artefaktams. Retai detalizuoju darbus studijoje, kartais palieku juose eskiziškumo vardan gyvo įspūdžio. Tai man labai svarbu...

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą