Puokštė gėlių Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Puokštė gėlių”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x100 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kai vaikystėje man buvo diagnozuotas I tipo diabetas, tapyba tapo vieta, kur galėjau išlieti savo jausmus ir emocijas. Savo piešiniais aš pabėgdavau nuo realybės, į juos sudėdavau savo pasąmoningas ir sąmoningas mintis, išgyvenimus. Tapyba tapo neatsiejama mano gyvenimo dalis, mano partneriu, kuriam visada galiu pasiguosti ar pasidžiaugti. 

Kiekvienu savo paveikslu siekiu pavaizduoti savo (ar tiesiog paprasto žmogaus) emocinę būklę. Dažnai tai būna mintis, svajonė ar pasiryžimas pagauti savo laimės paukštį, tačiau kartais – ir liūdesys ar nuovargis atsiradęs po sunkios dienos.

Kurdama tikiuosi, kad mano paveikslai suteiks įkvėpimo ir stiprybės tiems, kam to reikia, padės atrasti šviesias mintis tamsioje žiemos dienoje ar „supras“ ir paguos melancholišką rudenio dieną.

Esu baigusi Kauno dailės gimnaziją, kurioje mokinausi, grafikos, tapybos, akvarelės, skulptūros, dizaino, mados dizaino, piešimo, stiklo, keramikos pagrindų. 2018 metais baigiau grafinio dizaino bakalauro specialybę, o įvairiuose konkursuose ir meniniuose projektuose dalyvauju nuo 2007 metų. Keletas mano ryškesnių pasiekimų meno srityje - 2008 metais I vietos aukso medalis, tarptautiniame konkurse "Planetos vaikai draugauja" ir 2017 metais I vietos prizininkė, konkurse "Exlibris. Vilhelmui Storostai Vydūnui - 150".

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą