Naujas Lidija Dailidėnienė tapytas paveikslas Žiedai, Gėlės , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Žiedai”

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 60x45 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimiau Panevėžyje.  Nuo 1974 metų aktyviai dalyvauju grupinėse parodose bei rengiu personalines parodas.Tapau natiurmortus ir peizažus. Man Tapyba - meditacija.Todėl drobės dvelkia ypatinga vidine ramybe, laisve, nuoširdumu, optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu. 

Mano tapyba kalba apie jausmus, pasaulėjautą. Lietuviškos pievos ir laukai - įkvėpimo šaltinis. Gėlės ir pievos – tarsi sustabdytos intensyvaus gyvenimo akimirkos, kviečiančios nurimti ir atsigręžti į gamtą. Platūs laukai, šukuojami vėjo, įvairiaspalvės gėlės, smilgos, lauko gėlių puokštės, vibruojančios vasaros atokaitoje. Mano tapyba yra tarsi poezija, kuri primena mums gyvenimo esmę – atrasti vidinę ramybę, likti taikoje su savimi ir gamta, nepamiršti arba iš naujo išmokti sustabdyti akimirką ir nuoširdžiai ja pasidžiaugti. 

2005 metais suteiktas Meno kūrėjo statusas.

2015 metais tapo respublikinės tautodailės konkursinės parodos NATIURMORTAS II-osios vietos laureatė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis45
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaAliejus - kartonas
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą